Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niverosin - krem na naczynka, sposoby na radzenie sobie z nimi ! łączmy się ! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-16, 18:23   #4
emma56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 11
Dot.: Niverosin - krem na naczynka, sposoby na radzenie sobie z nimi ! łączmy się ! :

Cytat:
Napisane przez Elizaaa45 Pokaż wiadomość
PROSZE O RADY ! ;D i recenzje tego kremu
Czego to ja nie stosowałam.Krótko mówiąc wszystkiego,a efekt zawsze ten sam - problem nie znikał.Dopiero jak odważyłam się na wizytę u dobrej Pani dermatolog,problem powoli ginie.Piszę powoli,bo sama decyduję o terminie zabiegu,a że z czasem krucho to troszkę odwlekam,ale efekt piorunujący.Oczywiście tylko laser sprawił,ze moja cera normalnieje i nie muszę nakładać kilogramów fluidu,aby okropne zaczerwienienia zatuszować.Koszt jednego zabiegu wynosi 350 zł.Jak ma się rozległe obszary popękanych naczynek to wiadomo,że tych zabiegów jest parę.Ból do zniesienia i zawsze w tym momencie cieszę się,że znowu kilka czerwonych stróg właśnie w tej chwili znika.Poza tym dzięki Pani dermatolog usunęłam trzymane latami naczyniaki,które niestety z wiekiem powiększają się.Jestem zadowolona i już w marcu będę kontynuować zabiegi.A ta przedobra Pani doktor pracuje w Bielsku - Białej na ul Krasickiego 12.
A po laserze jaka cera jędrna.Polecam.Jedna kiecka mniej,za to samopoczucie w dechę.
emma56 jest offline Zgłoś do moderatora