Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-14, 12:17   #3537
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
U nas tak samo

Co u Was słychać ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakoś leci, czas zasuwa jak szalony, nie wiem kiedy minęło pół roku [emoji43]☠[emoji94] Olka słodziak grzeczny mały, a Bartek nadal szatan [emoji23]
Mam z nim trochę przebojów bo przedszkole skierowało go do poradni psychologiczno pedagogicznej z uwagi na to ze zaczął później mówić, jest bardzo ruchliwy, ciężko mu usiedzieć w miejscu, woli biegać niż wykonywać zadania w książeczkach. Wydaje mi się ze to normalny 4 latek (wszystko rozumie, rozmawia, ale zdecydowanie bardziej woli się bawić autami niż np malować i siedzieć na pupie), ale w poradni skierowano mnie do kolejnego logopedy (a chodzimy prywatnie już ponad rok), do okulisty (bo nie chciał układać ciągu kwadrat koło kwadrat koło i co dalej.. wiec może nie widzi [emoji38] śmieje się bo to takie naciągane…), do laryngologa (ale tu i tak miałam iść bo mamy prawdopodobnie migdał do usunięcia) i do specjalisty od zaburzeń sensorycznych. Także zapowiada się ciekawie 🥴🥴
Sprawdzę oczywiście to wszystko żeby czegoś nie przegapić bo przecież nie znam się na wszystkim ale mam wrażenie ze trochę czepiają sie tych dzieci… biega złe, siedzi sam złe, jest głośny złe a cichy to samo 🤷🏻☠♀️

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
U nas dzieci mają zazwyczaj te same Panie od 3-latków do końca zerówki, dzieci też te same od początku do końca, chyba że jakieś odchodzi, to w to miejsce przychodzi nowe. Sala co roku inna. Dobrych wakacji dziewczyny! [emoji173]️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dla Was również ❤️

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ooo to dokładnie tak macie jak sobie to wyobrażałam. Super!

Dzięki Kochana. W tym roku chcemy skorzystać na maxa, a w przyszłym ruszyć troche z wynajmem [emoji6]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Siil, dzięki i wzajemnie [emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie, korzystajcie w tym roku miejscówka przepiękna! Kiedy będziesz wracać do pracy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując