Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-31, 15:50   #4381
Cinde_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 328
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Ja cie kręcę - ide na stoisko Hourglass następnym razem jak będę w Sephora . Znam marke, słyszałam wiele dobrego, ale jakoś nigdy mnie na ich stoisko nie zagnało.

Caffe, dzięki za polecajki

Nie wiem czy bym się ze śniegu cieszyła U nas szaleństwo pogodowe jak na te pore roku - wczoraj było ok. 20 stopni w Łodzi. Dzisiaj jest bardzo przyjemny, ciepły i bezwietrzny dzień, wręcz lekko duszny... minus to, że jest buro, ale ogólnie taka pogoda może być. Przez zmiane czasu jest już całkiem ciemno o tej porze.

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Aha - a propos mokrych makupów - macie może przetestowane cienie z takim efektem? Nie brokatowe, tylko właśnie.. mokre.
Znam te różne tricki makijażystów z wazeliną czy co to tam było.. ale chodzi mi o coś gotowego, szybkiego w nakładaniu itd
Pamiętam, że Stila miała takie cienie Glitter and glow liquid eyeshadow - jak testowałam na ręce, to właśnie dawały taki cudny mokry efekt . Tylko, no właśnie, one chyba mają w sobie trochę brokatu.

Ten mokry efekt, który można wyczarować cieniami chyba nazywa się glazed eyeshadow.

Doszukałam się czegoś takiego, ale nie wiem czy ta marka jest dostępna w Europie: https://www.sephora.com/product/dane...E&gclsrc=aw.ds

Fajnie, że jutro wolne! Dzisiaj przylatuje do nas mama TŻ. Miała niedawno urodziny - kupiłam jej w prezencie cocoa nibs, nawilżający balsam do ciała Mokosh czekolada z wiśnią, i zieloną herbate sencha o smaku japońska wiśnia. Może będzie zadowolona.

Ide do Amber, bo miauczy obok i się dopomina o miłość .

Edytowane przez Cinde_x
Czas edycji: 2023-10-31 o 15:55
Cinde_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując