Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2018 cz. 1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-01, 09:32   #755
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 <3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest wygodny, podkladam sobie dodatkowa poduszkę pod ledzwie i wtedy mogłabym na nim karmić cała noc i młoda kładę też na poduszce - kurze albo na tej z motherhood.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Mniej poważne odparzenia - da radę linomag zielony, a na gorsze to już sudocrem. Jeszcze tormentiol jest super, czy tam tormentalum jak kto woli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Lupinka, nie wybudzalabym po tym nocnym karmieniu może spać dłużej - mleko z nocy jest bardziej treściwe i to normalne. Zwłaszcza bym nie wybudzala jeśli ładnie przybiera i ssie efektywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Nie tylko instynkt wyszłam ostatnio na pierwsze zakupy bez młodej, jakoś tak podświadomie spieszylam się i zamiast na luzie zakupy robić to tylko myślałam o tym jak tam w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w zeszłym tygodniu jeździłam dwukrotnie do zusu, młody zostawał z moją siostrą i może psychika była spokojna, ale zdradziecki cyc kazał wracać jak najszybciej, także tego... [emoji39]

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując