Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sucha skóra. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 16:13   #976
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Sucha skóra :(

Cytat:
Napisane przez Karolinitka Pokaż wiadomość
Ze skórą jednocześnie suchą i problematyczną ( w Twoim przypadku suche skórki i naczynka) jest zwykle najwięcej problemu, bo jednocześnie przydałoby się jej mocne krycie (dla mankamentów) i nawilżenie (dla dobrej kondycji skóry). I tu pojawia sie ten wczesniej wspomnainy problem, bo najcześciej jest tak, że mocno kryjący podkład mocno przesusza skórę i tym samym wpadamy w błędne koło. Dlatego na Twoim mijescu kupiłabym naprawde bardzo mocno nawilżający krem (zwykle najmocniej nawilżają te najdroższe- sprawdziłam) a potem zastanawiałabym się nad podkładem.

Ja osobiście też mam problem z lekko przesuszoną skórą (ale bez większych problemów) i używam podkładu, który również bardzo mocno nawilża. I tym samym mam dwa w jednym- cudowny makijaż i jednocześnie pielęgnację. Polecam_ Fluid Finish Kanebo
dla suchej skory z naczynkami swietny jest podklad MARY KAY. Firma ma podklady podzielone na te do cery suchej i tlustej. Ten do suchej dobrze kryje (naczynka) ale nie wysusza. Ma w swoim skladzie witC dobrze działająca na skore.

Znam wiele zadowolonych z tego podkładu dziewczyn. Sama uzywam podkladu dla cery tlustej i jest to najlepszy podklad jaki mialam w zyciu

No i fajne jes to ze zanim kupisz cos Mary Kay mozesz wyprobowac na skorze i dobrac kolor )
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując