Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapomniałam, zwymiotowałam, pomyliłam kolejność, wzięłam za dużo itd. (cz.2)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-05, 20:37   #26
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zapomniałam, zwymiowałam, pomyliłam kolejność, tabletki a biegunka-zbiorczy

A ja wrócę do tematu problemu z wypróżnianiem...Miałam iść we wtorek do lekarza rodzinnego w tej sprawie, ale wylądowałam w szpitalu w innej sprawie, w karetce rozmawiając z sanitariuszem wspomniałam mu o tym, to powiedział, że tak się zdarza przy tabletkach (przypomnę: zaparcia na przemian z biegunką i śluz w stolcu), uspokoiło mnie to trochę, ale później gdy zapytał czy przypadkiem teraz nie mam jajeczkowania stwierdziłam, że chyba mało wie o tabletkach co jest dość dziwne...i teraz znowu nie wiem, w czwartek wieczorem musiałam przyjąć tabletki na przeczyszczenie przed badaniami, w piątek się wypróżniłam, a potem cisza, w niedzielę ledwo cokolwiek, a teraz mam jeszcze większe zaparcie niż kiedykolwiek ;/ nie wiem czy to skutek tych tabletek, czy coś ze mną jest nie tak, czy o co chodzi ? i przepraszam, że tak opisuję ;p
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując