Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-03, 19:05   #39
younglove
Przyczajenie
 
Avatar younglove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Czesc kochane! Sluchajcie mam teraz problem😀mam dwie propozycje pracy do wyboru i nie wiem co robic. Jedna jest w tej samej firmie w ktorej pracuje od trzech miesiecy, mam tam kilka dni probnych aby zobaczyc czy mi sie to spodoba. Dzis bylam pierwszy dzien w nowym dziale i atmosfera byla nawet ok. Zadan bardzo duzo. Ja mam problem bo nie umiem pracowac pod presja czasu. Kasa tez ok. Druga praca to praca jako fakturzystka. Kasa marna. I w zasadzie moze to robic kazdy. Nie potrzeba tam wyzszego wyksztalcenia. Nie wiem co wybrac ze wzgledu na swoj stan psychiczny( po paru miejscach pracy ktore byly OKROPNE podupadlam na zdrowiu). Potrzebuje czasu na dojscie do siebie. Waham sie, nie wiem co wybrac. Boje sie ze znowu wpadne w ten wir pracy pod presja i bedzie mi ciezko, a jezeli wybiore faktury to strace mozliwosc rozwoju i bede malo zarabiac a nie ukrywam kasy potrzebuje☹️ Czy sprobowac dalej w tej samej firmie i najwyzej po okresie probnym stwierdzic co robic?
younglove jest offline Zgłoś do moderatora