Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poranny i wieczorny rytuał faceta OSZALEJĘ!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-23, 16:00   #39
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Poranny i wieczorny rytuał faceta OSZALEJĘ!

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Że co? Mieszkanie w kawalerce to desperacja?
Jeśli kogoś nie stać na coś większego to jest zdesperowany? Gratuluję logiki.

A te wszystkie rzeczy które wymieniłaś można spokojnie robić w tym samym pomieszczeniu jednocześnie. Wystarczy że ludzie ze sobą rozmawiają i nie mają potrzeb drugiej osoby w zadzie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
No ja bym nie mogła mieszkać z kimkolwiek w jednym pokoju, bo na przykład nie umiem się uczyć po cichu, czytam wszystko na głos, powtarzam i robię to nie dlatego, że mam taki kaprys, tylko dlatego, że inaczej nic nie zapamiętuje, a każdy szelest mnie wyprowadza z koncentracji... Nie wszystko jest kwestią focha, tylko niektórzy nie są w stanie przystosować się do mieszkania z kimś na takim metrażu... Jakbym mieszkała z kimś w jednym pokoju, to bym chyba nie była w stanie skończyć studiów Więc nie tłumacz, że wszystko jest do rozwiązania, bo nie wyobrażam sobie pogodzenia mojego okresu sesji z potrzebami kogokolwiek, kto miałby ze mną mieszkać, bo ani ja bym się nie mogła normalnie uczyć, ani ta osoba funkcjonować Cieszę się, że żyjesz w idealnym świecie, w którym wszystko da się załatwić rozmową!
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując