Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-01, 21:47   #4578
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez violcia1980 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za odpowiedź, myłam kilka razy szamponem przeciwłupieżowym poswiata się wyplukala została na pasemkach platyna☹️nie do końca mi to odpowiada dlatego spróbuję to dzisiaj trochę poprawić mam tylko nadzieję że nie wyjdzie gorzej🙄zależy mi na złotym blondzie bo widzę, że lepiej mi w takich odcieniach niż w chłodnych

Oj wcale mnie nie dziwi - platyna ze zlotem wcale dobrze nie wyglada. U mnie natomiast w druga strone - w zlotych odcieniach zle wygladam, dlatego dazylam do chlodnego blondu, ale przez nieudane rozjasnianie tez mialam taki misz masz - platynowe wlosy przeplataly sie ze zlotymi, paskudnie to wygladalo :P



To, ze wyszla platyna wcale mnie nie dziwi. W koncu Alfaparf z poziomu 11 to farby superozjasniajace , wiec uzywajac oksydantu 12% nie ma opcji zeby te rozjasnione czesci nie rozjasnilo jeszcze mocniej. Wiec tego raczej juz nie wymyjesz



Co do zlotego to z tego co kojarze to w Alfaparf zloto ma numer 3. Ale nie baw sie juz w farby rozjasniajace czyli z poziomu 11, celuj w poziom 10 albo i nizej w zaleznosci co masz aktualnie na glowie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując