Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-02-11, 20:48   #1766
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że to różnica.
Uwierz, że myślę o tym temacie bardzo dużo biorąc pod uwagę nasilenie pracy, to co mnie czeka (i cały zespół) w planowym terminie zabiegu i w tym przyspieszonym i z subiektywnego punktu widzenia ten termin wydaje się rozsądniejszy.
Nie myślę egoistycznie tylko o rzuceniu zwolnienia i róbcie co chcecie, tylko chcę i swoje zadania i inne dookoła ogarnąć, aby było to jak najmniej dotkliwe dla osób z zespołu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89113791]Tak. Tylko po co dawać dodatkowy argument?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Pogadałabym z przełożonym czy wcześniejszy termin jest dużym problemem, bo masz do wyboru dwa terminy. Nie poszłabym na okresie próbnym na długie l4, chyba że naprawdę byłabym w sytuacji podbramkowej. Dużo zależy też od tego jaki wykonujesz zawód, w jakim mieście, jak łatwo znajdziesz nową pracę itd. Na okresie próbnym są chyba tylko 2 tyg wypowiedzenia. Pytanie też skąd wiesz ile potrwa to l4? Skąd wiadomo, że będzie to tydzień, a nie 3 tygodnie? Skąd wiesz, że nie będzie komplikacji?
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując