Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-11-22, 10:04   #197
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.73

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość




Piekne denko to serum skinceuticals dalej na mojej liscie, jak tylko staniemy na nogi....

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------





Tkmaxx Bonarka mial podobny zielony w strefie Golden Label




Dziewczyny, dzieki za kciuki, mieszkanie zalane konkretnie, a wlasciwie lazienka z piecem dwufunkcyjnym, sasiad na szczescie w tym wszystkim normalny od razu z polisa przyszedl bez szarpaniny jakie mielismy tutaj.... On cos chcial z odplywem zrobic i nie do konca poskladal jak nalezy i uszczelki nie wchodzily, ale pomyslal ze bedzie ok..... no i tym sposobem mnie zalal okropnie bo woda sie lala prosto na piecyk ktory grzewa mieszkanie.... No ale zdarza sie, ja wiem, szczescie w tym wszystkim ze jednak tam jeszcze bylismy i od razu interweniowalismy. Inaczej nawet nie chce myslec co by bylo. Ubezpieczyciel dziala szybko ale proponnuje takie grosze ze nawet na materialy chyba nie wystarczy. Jakies fatum chyba, bo non stop od 3 lat ktos mi zalewa albo niszczy nieruchomosci czy samochody.......

Skinceuticals ma jeszcze fajny krem, ogólnie marka obłędna tylko te ceny


Zamówiłam już ten sweterek z francuskiego Sezane


Bardzo wspólczuję, a możecie pisać odwołanie od wyceny do ubezpieczyciela? Bo oni bardzo często zaniżają wartości...
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując