Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZNO - plotki, pocieszenia i codzienne zwierzenia część VI!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 05:57   #1692
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: ZNO - plotki, pocieszenia i codzienne zwierzenia część VI!

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Pytałam was ostatnio co zrobić z ciasta francuskiego, wytrawnie. Chodziła za mną tarta, ale zawsze coś mi nie pasowało. Więc zrobiłam wegetariański warkocz francuski - z pieczarkami, kukurydzą i serem. I wyszło całkiem dobre, tylko uciekało
A dziś na obiad zrobiłam zupę pomidorową (trochę kwaśna. Jak można ją 'osłodzić'?), na drugie wczorajsze ziemniaki podsmażane na patelni i klopsiki w sosie pieczeniowym. Całkiem, całkiem
Ja bym pewnie dodała jakiejś śmietany/ jogurtu naturalnego dla złagodzenia smaku [1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;87695791]Idę na łatwiznę, nie na darmo ktoś wymyślił szpinak mrożony w kostkach
Ale jak ktokolwiek zrobi to samo tak samo to łaniej im to wychodzi





Oj tam, ma smakować [/QUOTE]

Zaczęłam jakiś czas temu jedna z herbat, które zamawiałam a dokładniej to z sir Williams białą z gruszką [emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

Hej.. chyba będę musiała pisać do apteki dziś. Puściłam w tamtym tygodniu we wtorek zamówienie, a ono nawet nie jest w realizacji.... Także super bo wszystko z tych rzeczy zamówionych dla małej kończy się [emoji19]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując