Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 12:41   #16
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pytamy o kremy, zachwalamy kremy , dzielimy się poradami. Masz pytanie? Zapytaj

Cytat:
Napisane przez namle Pokaż wiadomość
Wiem ze dobrze radzisz z tym lekkim podkładem.Czasami w przypływie złości a raczej bezsilności mowię sobie "pal licho z tymi naczynkami".Widuje gorsze twarze na ulicy.Przeczytalam ostatnio świetna recenzje podkładu Lirene u Kosmetycznej Hedonistki(dziewczyna ma co zakrywać podkładem) i tak się nawet zastanawiam.Wiesz mój problem jest taki,ze tak naprawdę nie mam widocznego trądziku.Kazda osoba,której mowię,ze mam trądzik rozowaty jest bardzo zdziwiona i pyta "gdzie?".Wiem,ze bardzo muszę uważać na komodogennosc,bo chwila nieuwagi i mały wysyp gotowy.
Ile kosztuje podkład,którego używasz?Czy próbowałaś może kremu do cery mieszanej z AOK?I czy miałaś serie z Ziaji Liście Manuka?Znalazlam tu w Niemczech firmę,która handluje kosmetykami z Polski ale ceny maja dwu,trzykrotnie wyższe niż w Polsce (LOL)

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


Ile miałaś zabiegów laserem i czy robiłaś tutaj czy w Polsce?

Całuski

Miałam 3 zabiegi i robiłam je w Düsseldorfie .

Podkład (podkłady) których używam w tej chwili są dość drogie... I raczej nie nadają się dla cer tłustych ponieważ są rozświetlające. Widoczne pory mam na środkowej części policzków i tam używam pudru. Wtedy są mało widoczne. Używam( mam na stanie) prawie całą serię podkładów Guerlain( Lumiere ,Gold , de peau, Teint Joli) ich ceny to pomiędzy 52 a 75 euro.
Poza Teint Joli ( niby rozświetla a jednak matuje)nie ani jeden nie ma właściwości matujących. Aktualnie mam wysyp i porzucają malowanie póki nie zniknie bo zrujnuje sobie cerę.

Używałam kremu AOK na pierwsze oznaki starzenia był boski choć na wchłonięcie trzeba było chwilę poczekać. Z pewnością coś jeszcze od nich kupię. Fajnie nawilżał ,skóra była po nim miła w dotyku. Zero skutków ubocznych .
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując