Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-27, 19:21   #2101
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
On pracuje na świeżym powietrzu/w warsztacie? Może bielizna termoaktywna?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Może coś neutralnego jak gra planszowa? Karciana? Ubranie? Bilet na gokarty?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Bielizna termoaktywna to świetny pomysł! Tylko pytanie czy ucieszy go taki prezent, na pewno by nosił
Gry niezbyt lubi a ubranie często dostaje ode mnie z jakiejś okazji [1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;79205596]Też miałam ten problem :/ wszystko co polecają to drogie a takie do 200zł to badziew... też mam takiego TŻ-a - wiem, że nie ma wideorejestratora to mu kupiłam i niech się dzieje wola nieba. Na wykopie (specjalnie się tam zarejestrowałam) bardzo dużo facetów polecało klucz dynamometryczny. Ale jak Twój ma warsztat to pewnie ma coś lepszego ze sprzężonym powietrzem czy coś takiego pneumatycznego.
Mój mi zawsze powtarzał też, że oprócz nawigacji chciałby papierową mapę samochodową ale baaaardzo szczegółową - najlepiej w atlasie jeszcze jakimś, żeby nie zajmowała dużo miejsca. Ale on też przy okazji dużo jeździ a nie tylko grzebie.

Aha na tym wykopie padło też sporo odpowiedzi: "daj mu siebie w kokardzie, ciepłe majtki i skarpety, bony na całusy i inne przytulanki" - serio faceci to pisali a nie kobiety... ja byłam w szoku z tymi bonami bo myślałam, że to durny wymysł kobiet Kilka osób doradziło coś w stylu przejażdżka super autem/skok ze spadochronu itp. ale mi to nie pasuje na święta jakoś - taka bidna koperta pod choinką.[/QUOTE]Mój też jeździ sporo ale te wideorejestratory go nie rajcują, kiedyś dostał od siostry ichyba ani razu go nie użył
Z tym kluczem to musiałabym go podpytać i nie wiem czy by się nie domyślił, bo musiałabym wiedzieć czy ma coś takiego
Hehe te bony to fajny prezent na walentynki albo na dzień chłopca, na Wigilię to jednak miło coś odpakować pod choinką, a wiadomo że od żonki to zawsze się wymaga czegoś wyszukanego, a nie kapci jak od mamy

Najgorsze jest to że mój Tż co roku robi mi taki prezent pod choinkę że mi trudno dorównać, tylko raz się nie postarał w ciągu całej swojej kariery

Chyba się skuszę na tę bieliznę termoaktywną [emoji57]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując