Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-28, 19:52   #2104
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
hej

Jak co roku mam problem z prezentem dla Tż, ciężko kupić mu coś z czego byłby naprawdę bardzo zadowolony. W tym roku rzucił jakiś czas temu, że chciałby wykrywacz metalu. Na All są takie do 300zł, ale to podobno chiński badziew i na militarnych forach polecają takie za 800zł dla początkujących. A ja chciałabym zmieścić się w 300zł z prezentem. Tż ma 31 lat, uwielbia to co robi, czyli w wielkim skrócie grzebanie przy samochodach, ale wszystko co do auta odpada, bo ma swój warsztat wypełniony po brzegi i sprzęty kupuje tylko sprawdzone (czyli ceny wysokie), a gadżetów samochodowych nie lubi, nawigacji ma sztuk 5. Pomożecie?
Wykrywacz spoko rzecz, chyba marzenie wielu facetów ale tak jak piszesz to jednak większy wydatek. Może jakiś trymer, maszynka? Mój facet dostał ode mnie jakiś czas temu beard designer i to chyba był jeden z fajniejsych prezentów jaki mu kupiłm, wiem że przypasował bo często używa i nie narzeka, a on raczej z tych co jak coś jest nie tak to od razu o tym powie
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując