Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-29, 15:31   #20
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
I wiecie co mnie jeszcze dziwi?
Nie wiem, zawsze mi się wydawało, że wibo i lovely to marka skierowana raczej do nastolatek, młodszych dziewczyn. To są kosmetyki tanie, właśnie po to, żeby przeciętna nastolatka mogła sobie na nie pozwolić i uczyć się makijażu. Często na instagramie są organizowane konkursy przez te firmy. I wiecie co zawsze je wygrywa? Mega dopracowane i szczegółowe mejkapy, z idealnie rozblendowanymi granicami, ostrą kreską i idealnym brwiami. Dla mnie to się trochę kłóci z polityką firmy, bo wiadomo, że 15 latka RACZEJ nie ma takiego skilla (tak, wiem że są 13 łatki robiące idealny makijaż i 30 łatki które nie umieją pomalować rzęs), więc wydaje mi się, że powinni szukać wygranych dziewczyn w takim "przeciętnym" przedziale umiejętności, a nie wybierać 25 latkę, która na swoim profilu udostępnia idealne makijaże średnio 2 razy dziennie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Produkt ma się sprzedać, nie ważne komu.

To jest bardzo skuteczna strategia: "starsza siostra/koleżanka poleca". Kto dla nastolatki będzie większym autorytetem makijażowym: równolatka, która też dopiero uczy się makijażu i jeszcze niewiele wie, czy "starsza koleżanka", która już jest dorosła, bardziej doświadczona, chodzi na imprezy i potrafi robić ładne makijaże? Takie konkursy to też jest reklama, nie mogą szukać laureatek wśród przeciętnych prac, bo produkty się nie zareklamują. Makijaż musi być jak najlepszy, żeby pokazać potencjalnym klientkom, jakie wspaniałe rezultaty można osiągnąć dzięki kosmetykom tej marki. A czy to prawda, czy też nie, to już inna kwestia Kilka dni temu oglądałam kosmetyki WIBO i ceny wcale nie były takie niskie, na przykład paleta cieni kosztowała 49 zł, paleta rozświetlaczy 46 zł, podkład 29 zł, puder sypki 29 zł, pomada do brwi 26 zł, bronzer 29 zł. Podobne ceny mają Bourjois, Rimmel, Maybelline, Pierre Rene, Kobo, Catrice, Makeup Revolution, czyli przeciętne marki drogeryjne, które kierowane są do różnych grup wiekowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora