Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plotkujemy, szpinak jemy i truskawki kupujemy cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-09, 08:52   #2419
Sziq
Wtajemniczenie
 
Avatar Sziq
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2 838
Dot.: Plotkujemy, szpinak jemy i truskawki kupujemy cz.VII

Ja sobie nie wyobrażam mieszkania z rodzicami teraz. Bywam w domu 2-3 razy w roku a i tak różnie jest między nami No ale ja nigdy nie miałam jakichś mega dobrych relacji z rodzicami. Czasami zazdroszczę tego innym

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Panna, jak dla mnie to super, że jesteś szczęśliwa. Skoro się zdecydowaliście tak szybko, to znaczy że jesteście gotowi.


Mnie M. powiedział ostatnio, że dla niego dom to teraz nasze mieszkanie, że dom jest tam gdzie ja jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak pięknie

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Na szczęście dobrze się czuję.
Mam huśtawki nastrojów i nieraz jestem drażliwa i płaczliwa, ale poza tym ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że jesteś szczęśliwa
W sumie to ja bym nie patrzyła na to czy szybko itd, pewności 100% i tak nigdy nie można mieć, a jeśli czujesz, że to to- trzeba zaryzykować

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

A ja siedzę i się jeszcze trochę uczę od rana. Na 13 do pracy i gdzieś w międzyczasie ten wstępny egzamin-rozmowa
__________________
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę. Chodzi o to, żeby nauczyć się tańczyć w deszczu.
– Steven D. Wolf



80,6..................... 70.....................
Sziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując