Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-28, 09:33   #23
dafne75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki naturalne

Coz ja tez sie zainteresowalam kosmetykami na bazie naturalnych składników, mam pytanie czy znalazłam cudo za grosze czy to tez kolejny chwyt marketingowy otóz zakupiłam kapsułki firmy GAL Koenzym Q10 całosc produktu zamknieta jest w 48 kapsułkach producent opisuje tak ich działeanie: Koenzym Q10 jest substancją o charakterze witaminy powszechnie występującą w organizmach roślinnych. Koenzym Q10 bierze udział w podstawowych dla życia komórki cyklach przemian metabolicznych.

Pobudza komórki skóry do właściwego funkcjonowania i uodparnia je na działanie temperatury i promieni UV. Dzięki swoim możliwościom wykorzystuje energię zmagazynowaną w wysokoenergetycznych związkach fosforanowych, co skutecznie zapobiega tworzeniu się zmarszczek oraz przyczynia się do spłycenia zmarszczek już istniejących. W skład preparatu Koenzym Q10 wchodzi również olej z nasion wiesiołka oraz witamina E o stężeniu 2%. Są to składniki wspomagające w działaniu koenzym Q10. Ponad to olej z nasion wiesiołka zawiera kwas g-linolenowy, który posiada właściwości antyalergiczne. Nie mam dzisiaj opakowania przy sobie wic nie moge dokładnie opisac dokładnie składników, ale moza , ktoras z was juz je wyprobowała???????
dafne75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując