Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-05, 09:04   #1579
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Ja podglądam na fejsbuczku. a synka masz slicznego!



Mama po co budzilas tego Aniolka?



Silna dzidzia.



Cześć piłeczko



Hohoho co tu się dzieje



Kciuki za następne dwie kreski!



Straciłaś pokarm? wspolczuję śmierci pieska to jest straszne.

U nas dobrze. Rosniemy grzecznie. Też dodaję fotkę.

Mala obudzila się dzisiaj o 5.15 i już ma pierwszą drzemkę.
Jejc Puchatku jaka ona sliczna..[emoji7] [emoji7] wgl mam wrazenie ze sie zmienila i wyglada inaczej[emoji2]
Cytat:
Napisane przez aidil1982 Pokaż wiadomość
Witam się [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Kicia bo prywatny szpital liczy na łatwą kasę dlatego nie biorą ciąż z problemami [emoji849]
Powiem Ci że trochę słabe podejście tż[emoji849] wiadomo że pierwszy trymestr jest trudny pod względem zmian hormonalnych jak i jest największe ryzyko poronienia...powinien to zrozumieć [emoji849] chyba pozostaje wam szczera, spokojna rozmowa [emoji846]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Pięknie wyglądasz [emoji4] zawsze chciałam mieć kręcone włosy [emoji6]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Uuu co za spojrzenie [emoji16]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Jaka ty szczupla jesteś [emoji4] tylko piłeczka z przodu [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Ja właśnie dzisiaj sobie tak myślałam że nie pamiętam już jak to jest bez brzucha wydaje mi się za mam to od zawsze i już cały czas tak będzie...To chyba dziwne uczucie jak nagle dzieć jest na zewnątrz a brzuch maleje [emoji16]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Jaka słodka [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Aidil tez sie zastanawiam.. ale mysle ze w natloku obowiazkow jak juz dziecko sie pojawi na swiecie.. to sie o tym zapomina i nie zwraca sie na to uwagi ze juz nie kopie i nie ma brzuch..[emoji13] [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora