Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-23, 15:34   #3694
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88154725]
Dodalam makijaz sugerowany mi wczesniej przez chimay. Tylko kreski, podklad i kredka do brwi, nie chcialo mi sie malowac rzes ani dawac cieni itp.[/QUOTE]

Pasuje Ci i jakbym miała wybierać charakterystyczny makijaż dla FG, to wskazałabym taki, chociaż to oczywiście makijaż artystyczny. Może kiedyś się wezmę za niego, chociaż obstawiam, że wyglądałabym w nim jak klaun, nawet jakbym zrobiła go moimi kolorami, bo do takiego czegoś trzeba mieć twarz FG, a moja jednak nie jest typową twarzą FG.

Czym go robiłaś?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja niby też mam proste włosy, ale moje są bardzo podatne i się okropnie wywijają na ramionach, więc u mnie zdają egzamin tylko włosy przed ramiona lub sporo za.
Nawet Maggie kiedyś polajkowala moje zdjęcie z włosami właśnie 2-3 cm za ramiona i skomentowała, że to najlepsza długość dla mnie, ale niestety prawda jest taka, że jest najlepsza tylko przez pierwsze 10 minut po stylizacji, a później wygląda to jak w załączniku
A ja bardzo lubię ten efekt, ale na krótszych włosach. Moje są sztywne i bardzo niepodatne na stylizację, ale na wywijanie właśnie nie i obecnie się z tego cieszę, to ten retro efekt, który akurat lubię. Chociaż jeszcze kilka lat temu mnie denerwował.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora