Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dojrzała kobieta :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-29, 17:33   #1527
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszus, jednego mozesz byc pewna - cudów nie ma, jest tylko dobra wizualnie REKLAMA, ktora pomoze Ci uwierzyc w cuda...Popatrz na reklamy tych idiotycznie drogich produktów, ktore jednak ktos kupuje w nadziei na wyjatkowy luksus..i cud. Co my mamy...? Rozne fermentacje, wode z bambusa, owies i kwas hialuronowy. I ładny słoiczek. I obietnice, ze płacisz 300euro za cos wyjatkowego. To samo robi La Mer i ludzie wierza, kupuja, bo to rzadkie glony są...Pamietasz, jak Paula rozbierała na czynniki pierwsze te cuda...? No to ja pamietam, jak znane dermatolozki potwierdzały, ze wypasiony krem ze skłądnikami aktywnymi nigdy nie bedzie wart wiecej niz 300 zł, a w hurtowej produkcji mniej. Wszystko ponad to to reklama. Po latach testowania rzeczy wypasionych z cała pewnoscia to potwierdzam - i ten sliczny słoiczek mogłby byc mój, no tak...za 150 zł. Jednego zera za reklame nie dodam
Miszka, widze, ze wierzysz w sanprobi, otoz miałam to, tyle, ze moj problem nie wynika z niedoboru bakterii...Wyniki sa, po powrocie z urlopu juz sie umowiłam do hematologa, bo moje tkanki nie maja zelaza Anemia ma sie swietnie.
A ja juz mam perspektywy na kolejne wakacje
https://www.itaka.pl/wczasy/turcja/k...h,AYTMARE.html
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora