Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dojrzała kobieta :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-29, 17:42   #1528
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Jest kosmetyk ,który bym posmakowała.

Potrafi w ciągu paru minut odjąć lat.
Wszyscy nazywają ten produkt filtrem Instagrama: ulubieniec każdej osoby, która szuka natychmiastowego efektu wygładzenia, rozmycia i usunięcia zmęczenia skóry. Świetnie sprawdza się jako baza pod makijaż, która przedłuża integralność każdego podkładu. Jeden z najbardziej magicznych produktów€


Korzyści

- Natychmiastowe efekty prasowania, ujędrniania, liftingu i konturowania z trwałą mocą

Zmniejsza widoczne oznaki zmęczenia skóry


Unikalna formuła Orveda łączy w sobie 8 składników aktywnych skoncentrowany w stężeniu 7%:

-Biofermentowana czarna herbata Kombucha dla kompleksowego odmłodzenia kolorytu i blasku skóry

- Naturalny prebiotyk (Alfa-glukan Oligosacharyd) chroniący i zwiększający liczbę przyjaznych bakterii.

- Enzym morski (Thermus Thermophillus Ferment) wspomagający gojenie naturalnej bariery wilgoci skóry.

- Woda bambusowa i 2 kwasy hialuronowe znane ze swoich właściwości nawilżających.

- Oczyszczona frakcja z organicznego ekstraktu z owsa dla wizualnego efektu liftingu


Tylko cena
Padam ze zmęczenia (wróciłam z treningu) i padłam ze śmiechu
No... Miszka chyba nie wszyscy tak nazywają ten produkt filtrem instagrama bo ja go nie znam A co w składzie jest takiego drogocennego i jaki składnik przeniknie przez skórę i dotrze głębiej Nie widzę żadnych nośników, transporterów czy innych nanotechnologii
Miszka dla mnie to uwodzenie potencjalnego klienta. Kup, kup... skoro drogie to na pewno musi iść za tym skuteczność. No taka przewrotna logika. A dobrze wiesz, jak się to kończy, im większe nadzieje pokładamy w odmłodzenie tym później większe czeka nas rozczarowanie Nie wiem ile ten cud na kiju kosztuje a inci w ogóle nie zachwyca. O kant Szybciej wyskoczyłabym z kasy dla dobrej mezoterapii (np. neuvia) niż drenowała kieszeń dla kremu. Na szczęście jestem impregnowana na takie nowinki
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora