Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik- wątek ogólny, porady, pielęgnacja cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-28, 08:04   #68
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Izotziaja, "wysyp", pogorszenie trądziku

Cytat:
Napisane przez tradzikkkk Pokaż wiadomość
Cześć. Od miesiąca stosuję na mój trądzik maść Izotziaja, przepisany przez dermatologa. Może są wśród Was osoby, które miały/mają z nim styczność. Co do trądziku - myślę, że jest "średniozaawansowany" (nie jakoś bardzo ciężki).

Stosuję go od miesiąca codziennie (raz dziennie - na noc, a rano krem nawilżający). Niestety po miesiącu nie widzę żadnych efektów - wręcz przeciwnie, widzę pogorszenie stanu skóry (co kilka dni zdarza się coś nowego...).

Nie wiem czy to normalne, w końcu minęło już sporo czasu (miesiąc), zrozumiałabym to, gdyby taki stan utrzymywał się przez tydzień lub dwa...

Dlatego chciałabym zapytać o wasze doświadczenia z Izotziają i ogólnie o wskazówki na trądzik.
Tej maści nie znam ale czytałam np o Differinie. Cóż, prawdziwe efekty są widoczne dopiero po kilku miesiącach, ok. pół roku [emoji14] Niestety jeśli to nie jest maść z antybiotykiem ani sterydami to nie ma co liczyć na szybkie efekty. ALE jak wspomniałam, tej konkretnej maści nie znam, mogę się mylić Dermatolog coś mówił?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując