Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Który podkład wybrać - proszę o radę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 22:36   #50
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Który podkład wybrać - proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ooo widzę, że wiesz jak wygląda kolor 220 z Revlona Bo rzeczywiście ja w nim nie widziałam ani nut różowych ani żółtych. Czy w innych markach znajdę taki odpowiednik ??? A mogłabyś mi dobrać odpowiedniki tego kolorku z Chanel czy Shiseido ? Czy kompakt Innocence nr 20 będzie dobry ?
A Ty stosujesz jakiś podkład czy korektor pod oczka, który najmniej włazi w zmarszczki ? To moja zmora, albo obsesja...sama nie wiem co bardziej
A może masz jakiś wypróbowany środek MEGA nawilżający pod oczęta ? Bo ja ciągle mam wrażenie, że u mnie tak jest zbyt sucho.
Wg mnie Chanel dla Ciebie to nr 30 Cendre on właśnie jest taki neutralny, bez zółci i bez różu, akurat ten kolor jest nieźle oddany na zdjęciach kompaktu na stronie Chanel, bo kolor 20 to mają tam źle pokazany, on naprawdę jest ciepły ! a na zdjęciu tego nie widać koloru nr 30 nie ma aktualnie na truskawce....jutro i tak muszę wejść do drogerii to zerknę jak ma się 30 do 50 naturel to może porównam Ci kolorki, bo dotychczas na 50 nie zwracałam uwagi

a pod oczami zawsze coś mi się zbiera, raz mniej raz więcej ale cudów nie ma wiec bardzo uwazam z korektorami, czasami Clinique, teraz coraz częściej poprostu trochę podkladu, ale dbam o skore pod oczami ....
kiedys byłam bardzo zadowolona z anty gravity clinique, ale potem dziwnie przestał mnie nawilżać , potem masa testów, wydatków , dobrze radzil sobie Redermic ,Active C.....a od długiego czasu kładę pod oczy to co na twarz i ...jest lepiej

zamierzam testować kosmetyki mineralnie, wiec moze tam znajde korektor doskonały
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując