Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy warto iść na informatykę do szkoły policealnej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-21, 22:33   #1
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537

Czy warto iść na informatykę do szkoły policealnej?


Hej dziewczyny!
Jestem w trakcie studiów (język orientalny). Poza tym językiem którego się uczę, umiem też angielski i francuski na b1/b2 i wciąż je szlifuję. Dodatkowo zaczęłam uczyć się niemieckiego.
Za rok kończę licencjat, i od jakiegoś czasu nachodzi mnie myśl, że nie chcę do końca życia siedzieć w markecie czy na magazynie w pracy. Pracę z językiem którego się uczę niby można znaleźć, ale ja w to za bardzo nie wierzę. Pewnie jakbym się nieźle naszukała, to bym znalazła, a do tego życia może mi nie starczyć ;p Tak czy inaczej, myślałam o opcji zapasowej. Znalazłam szkołę policealną, gdzie jest informatyka 2 lata. W dodatku bezpłatna, więc wiele nie stracę poza czasem. No i tak myślę, czy jest sens iść na informatykę do szkoły policealnej? Na maturze nie zdawałam żadnych ścisłych przedmiotów (poza wymaganą matmą), ale wychodzę z założenia że można wszystkiego się nauczyć, jak się chce.
Tylko pytanie, czy gdyby okazało się że zostałabym tym 'technikiem informatykiem', to czy miałabym jakiekolwiek szanse na rynku pracy z inżynierami lub magistrami informatyki z polibudy?
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując