Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-08, 16:18   #3523
madzioxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hej dziewczyny obserwuję ten wątek od kilku lat z przerwami oczywiście 🤭 W końcu sama też się zebrałam, aby ruszyć i zrobić coś, wczoraj miałam konsultację u Dr. Krawczyńskiego i teraz czekam na zdjęcia i zobaczymy kiedy mniej więcej będzie wyznaczony termin operacji [emoji4]
Dziewczyny czy mogłabym was prosić o zdjęcia przed i po? Nawet tydzień czy dwa? Plus jak z pracą? Brałyście wolne?
A tak ogólnie jak się czujecie psychicznie po jak widzicie siebie i wyglądacie inaczej? Szczerze powiem, że trochę sie wstydzę co ludzie powiedzą, że będą się śmiać np. Że musiałam mieć niezłe kompleksy tyle lat, że az się pod nóż dałam, ogólnie to powiedziałam mamie i tacie o tym plus siostrze i kilku osobom, mój facet nie do końca wie czego się spodziewać na początku mówiłam, że to przegroda nosowa, a teraz po konsultacji wspomniałam, że lekarz zaproponował mi też efekt kosmetyczny.. Nigdy nie chciałam się przyznać, że go nie lubię, bo wtedy wiem, że ludzie bardziej zwracają uwagę, kiedyś z moim ex się śmiałam tzn ja się śmiałam, że pierw wejdzie mój nos do kościoła, a następnie cala ja [emoji28] później trochę mi go wytykał dlatego nigdy więcej się nie odzywałam, że mam jakiś problem [emoji849]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzioxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując