Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-18, 12:58   #27
ewacia85
Wtajemniczenie
 
Avatar ewacia85
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: .............
Wiadomości: 2 737
Dot.: Przedszkole - to już?! Mamy maluchów debiutujących w przedszkolach :)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
witam i ja
syn w pazdzierniku skończy 3 lata a od wrzesnia pomaszeruje do przedszkola, stresuje sie tym troche tym bardziej że we wrzesniu bedzie sie u nas działo duzo, pojawi sei równiez brat
Mam nadziejej ze nei potraktuje przedszkola jako cos za kare , bo pojawi sie nowy członek rodziny
od paru miesięcy staramy sie go na obie rzeczy przygotować, dużo tłumaczymy, rozmawiamy i pozwalamy aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach
mam wrazenei ze duzo wie , ale tak naprawwde pierwsze dni wrzesnia pokaża ile z tego wszytkiego rozumie
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
termin mam na 14 wrzesnia, ale chyba wygonimy małego 11, moja lekarka ma wtedy dyżur, wiec chyba zdecydujemy sie wywołac
12 wrzesnia minie rok jak ja byłam w identycznej sytuacji tzn 3 latek szedł do przedszkola a 12 wrzesnia urodził sie braciszek nie było źle
obecnie mój 4-latek idzie do przedszkola od września i juz jest trauma w powietrzu...budzi się o 6 rano z pytaniem czy idzie dzisiaj do przedszkola....
ewacia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując