Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-31, 20:31   #2069
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Dziś zrobiłam wszystko co złe będąc na redukcji - zeżarłam wszystko, łącznie z zamówionym fast-foodem i nic nie ćwiczyłam. Miałam tak zły dzień, że świadomie pozwoliłam sobie na pochłanianie kalorii, niezdrowy tryb życia, lenistwo, smutek, łzy i złość. Oczywiście, teraz zżerają mnie wyrzuty sumienia i czuję się taka ciężka. Robicie sobie jakieś bardziej "głodowy" następny dzień po takim obżarstwie czy dalej idziecie zwyczajnym trybem? Myślę, by jutro zjeść tylko kilka owoców, herbata i woda, by się tak oczyścić. Nie wiem czy to nie jest głupi pomysł, a zapewne jest. Mam totalny spadek formy...
Kochana, no nie pochwalę Cię za to wszystko, ale biczować też nie będę. Spróbuj zapamiętać na przyszłość, jak ciężko się teraz czujesz, bo pewnie tak jest głodówka jutro nie ma sensu, leć normalnie, ewentualnie ogranicz sobie tylko trochę ilościowo jedzenie. Inaczej po takim dniu może Ci się załączyć jeszcze większe ssanie. Otrzepuj kolana, wstawaj i cisnij

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując