Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-06, 10:41   #4595
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 3.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

No popatrz, ja też.


Ok, prostym tekstem: chodzi o to w profilu tymczasowym ( projekcie!) ze nie byłaby potrzebna osobista wizyta w placówce niewirtualnej, w celu dopełnienia procedur.

Ja też zakładałam swój profil przez bank. A potem musiałam jak każdy, podjechać do np. siedziby MBanku _osobiscie_ aby uaktywnić profil.
Jak ktoś nie pamięta ze też musiał jak każdy, to niech już przyjmie do wiadomości ze ma sklerozę, a nie ze nie musiał, i się nie kompromituje dalej.



Dlatego też w projekcie pomijajacym osobiste stawienie się gdzieś, chodzi o jedynie tymczasowe rozwiązanie.
Do założenia profilu zaufanego, konieczne jest a koniec osobiste stawienie się w jakiejś placówce mającej uprawnienia, w celu dopełnienia procedury i aktywowania profilu.
[QUOTE=cava;87726985]



No popatrz, a na stronie mbanku jest napisane że potwietrznie odbywa się wyłącznie w serwisie transakcyjnym. Na różnych stronach jest także informacja, że potwierdzać w mbanku nie trzeba było. I ja pamietam, że miałam aktywny od razu bo się rozliczałam w tym samym czasie. Chodzę do placówki tak rzadko, że wizyte bym pamiętała

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora