Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak stworzyć związek?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-24, 13:44   #11
Elielon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 56
Dot.: Jak stworzyc zwiazek?

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że jesteś chłopczycą i faceci od razu klasyfikują Cię jako kumpla. Opowiedz coś więcej o swoich zainteresowaniach. Futbol? Mechanika?
Nie wiem jaka dokladnie jest definicja chlopczycy, moim zdaniem nie wygladam jak chlopiec. Mam roznorakie zainteresowania, owszem lubie futbol, ale wspomniana mechanike nie. Interesuja mnie badania nad kosmosem, czasami gram na konsoli, tak samo jak powszechnie lubiane kino, ksiazki, makijaze i moda. Mam napady intensywnego trenowania na silowni, lubie tez joge. Taki misz-masz roznych zainteresowan, w doroslym zyciu sprawia mi trudnosc znalezienie czasu na rozwijanie kilku hobby jednoczesnie.

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87274309]Zero seksapilu, rozumiem jako zero seksapilu
Jasne, że tak, ale każde straszydło może mieć wersje kobiecą. A skoro będą tam single, to czemu by nie wykorzystać okazji i nie wyglądać dobrze?[/QUOTE]
Bede postacia kobieca, w sensie plci. Tylko nie seksowna, bo to sie moim zdaniem kloci z idea halloween. Na imprezie bedzie pelno rozneglizowanych wampirzyc i sexy kociakow, wole byc oryginalna.
Elielon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując