Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak mu to powiedzieć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-04, 10:28   #21
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: jak mu to powiedzieć?

Jeśli seks sprawia Ci ból to na pewno coś jest nie tak. Ginekolog na pewno jest dobrym pomysłem. Samo zerwanie błony dziewiczej bywa bolesne, u mnie tak było, z kolei moja siostra nic nie czuła.
Sprawa moim zdaniem najważniejsza, piszesz, że z 1 Cię bolało, to Twoje początki więc może Cię jeszcze boleć, ale, mówię na swoim przykładzie, mój pierwszy raz chociaż bardzo "gotowy", grę wstępna miałam dłuuugą bolało mnie strasznie i krwawiłam i bałam się następnego razu. Moim zdaniem powinnaś spróbować z obecnym partnerem, może będzie dobrze a jesli nie wtedy z nim pogadaj.
Seks u nas kobiet siedzi też w głowie, nie tylko to co w łóżku, ale cały dzień i dotychczasowe przezycia, w tym 1 raz - jeśli będziesz pamiętać że Cię boli i że seks z 1 sprawiał ból nic z tego nie będzie, moim zdaniem powinnaś zmienić nastawienie.
Ja jestem ze swoim pierwszym, jest dziś moim mężem, za 2i 3 razem też mnie bolało, chcoiaz chciałam cały czas myślałam o tym, że będzie mnie bolało, chociaż był bardzo czuły i namiętny, starał sie zawsze jak mógł, żeby mnie nic nie bolało, ale to siedziało w środku, teraz jak to piszę to mnie trochę śmieszy,ale to naprawde ważne a często pomijane.
Na pewno musisz z nim porozmawiać, w związku szczerośc jest ważna, ukrywanie swoich obaw czy pragnień to droga do nikąd.
Ja się powoli przyzwyczajałam, mi dużo pomogło to, że pieścił mnie i skupiał się tylko na mnie, nie zaspokajał siebie tylko i wyłącznie mnie To mnie rozluźniało i nie myślałam o tym, że przecież jak zaraz wejdzie to będzie mnie bolało. Faceci uwielbiaja pieścic kobiety, poproś go, wytłumacz o co chodzi, na pewno zrozumie A potem długa gra wstepna, musisz byc bardzo rozgrzana. Ja bodajże po 3 miesiącach od 3 razu zgodziłam się na następny stosunek i było cudownie i od tamtej pory tak zostało
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując