Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dla Nieśpiochów-Nieśpiesznie, Nieśmiało, Nieśmiesznie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-02, 00:42   #9
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dla Nieśpiochów-Nieśpiesznie, Nieśmiało, Nieśmiesznie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Sylwestrowy powiedział, że może być...maruda bardziej mu się chyba dzisiaj podobał dekolt

usta są niedokończone , bo często miewam opryszczki, ale nie widać tego na zdjęciach przy jasnych kolorach i gdy użyję konturówki.

Nie wiem, co nie tak, ale coś mi nie gra...kącik mi opada i chyba dlatego taka krecha mi nie pasuje

Czemu Pani nie śpi?
Jestem nocnym markiem, a rano umieram i każdego dnia zasypiam do pracy. Jak dobrze pracować zdalnie Zawsze mam wrażenie, że gaszę światło na wizażu
Ja też miewam opryszczki paskudne, wprawdzie - odpukać TFU! - niezbyt często, no ale jednak. Prezent od taty, jak mniemam
W kwestii opadającego kącika - robisz piękne równe krechy. Wyciągaj je minimalnie przed zewnętrznym kącikiem dość mocno w górę to sobie ten efekt zminimalizujesz i będziesz mogła dać akcent na dolną Zresztą ja tej wersji nie mam nic do zarzucenia i uważam, że jak najbardziej dolna 'gra' A Sylwestrowy jest może i marudny, ale gust ma dobry, a skoro dekolt bardziej go zainteresował to oznacza to niechybnie, że.... wszystko z nim w porządku
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując