Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - IV Faza diety dukana cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-10, 11:01   #517
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

No rozłożyło mnie trochę - tak mnie ostatnio bolało gardło ale już lepiej - dziękuję , w środę przemęczyłam się w pracy i zadzwoniłam do szefa że w czwartek i piątek pracuję w domu - dziś rano byłam tylko na 2 godz wysłać kierowcę w trasę - i zabrałam pracę do domu. Tak pracowałam ze dopiero niedawno skończyłam :banghead: ale jutro za to pośpię

Milenko współczuję ze tak musiałaś ciężko w taki weekend pracować - ja miałam wolne więc odczułam je, wypoczęłam. I jestem w szoku że jutro już piątek.

W niedzielę idę na komunię choć tak bardzo mi się nie chce - ale jak to mówią muszę :banghead:

Moja Luśka ma po raz drugi ciężkie dni po tygodniu przerwy :banghead: a chciałam w przyszłym tygodniu iść z nią do weta a ona taki numer wykreciła.
Zastanawiam się czy nie osiatkować balkonu by ją wypuszczać - choć widzę że sąsiadki koty chodzą po balkonach i się nigdzie nie wybierają - muszę ją zapytać jak jej się to udało. By moja mi nie zwiała.

Dietetyczne u mnie w tym tyg nie do końca ale najgorzej też nie jest choć na wielki spadek nie liczę.

Dobra czas spać zapodałam leki więc czas dać im zadziałać.

Patrysinko pochwal się co mąż Ci za atrakcje przygotował
Nawet po ślubie bardzo ważne są randki

Sreberko a jak tam u Ciebie? Pamiętaj że trzymamy za Was bardzo kciuki i wierzymy że będzie dobrze.

Moje dziecko wczoraj skończyło 10 lat nie wiem kiedy to zleciało. Takie małe słodkie to było a teraz straszny pyskacz.

Dobrej nocy

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Milenko a ja zapomniałam puścić :banghead:
Trafił ktoś?
jak widać nadal potrafi mnie zaskoczyć
Twoje dziecko to już młodzieniec ten czas tak ucieka że tylko po dzieciakach widać jak rosną

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
Mnie dziś znowu gardło tak boli, chyba pofatyguje się do lekarza a ile ktoś dziś będzie bo mam specyficzną przychodnię.

No to Milenko jutro się puszczamy :p a nuż szczęście się do nas uśmiechnie

Waga moja też dziś się nie popisała ale po miesiącu mój wynik - 2,2 bez diety to chyba nie najgorzej, od poniedziałku już będę się do niej stosować - ha ha

Milenko zdrówka, by to nie było nic co się może rozwinąć.

No i co mam wolne i już się wyspałam.

Byłam wczoraj w bibliotece coś sobie przyniosłam więc oddam się książce.

Miłego dnia
jak Ty bez diety masz takie wyniki to Vitalia Ci nie potrzebna gratuluje
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując