Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - IV Faza diety dukana cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-10, 23:47   #525
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 174
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Sreberko-Ty fuksiaro zdradź jaka to krzyżówka, taka zdrapka czy gazetowa pliiiis*
Patrysinko zazdroszczę Pragi , ja podobnie jak Basia wybieram się do niej i wybrać nie mogę a daleko nie mam jakoś bardzo .
Emne- eh , to chyba obie zaczniemy się inaczej niż lottowo puszczać skoro nie mamy w hazardzie szczęścia
Basiu-no to super że szefu docenił zwiększone obowiązki , to teraz rozpusta zakupowa
Barbra-koniec z tym dogadzaniem słodkim.Proszę wracać na dobre tory
Fasolka-jesteś twardą babką , masz dla kogo żyć choć domyślam się co musisz przechodzić, nie byłam w takiej sytuacji ale pisałam rok prawie temu o koleżance z pracy która straciła męża w wypadku nagle.Byłam przy niej w ciężkich chwilach i wiem jak to bardzo boli a dodatkowo papierologia jest potworna.Pamiętaj że jak nie tu to zawsze jak masz ochotę pogadać czy coś to wal do klubu lub priv.To że masz taką sytuację i nie dietujesz bo nie to jest teraz ważne nie znaczy że my Cię tu chętnie nie widujemy a wręcz przeciwnie
Lyra pożegnała się z tym wątkiem czas jakiś temu,jak to ujęła-jest jej nie po drodze z nami.Nic na siłę.
U mnie jako tako.Zatoki zaatakowane, codziennie duży ból łba ale jakoś daję rady.W piątek kardiolog i jak mi nie przejdzie choć trochę to od razu do internisty pójdę po jakiś antybiotyk.Póki co jakoś się trzymam i chodzę do pracy .
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując