Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - IV Faza diety dukana cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-11, 18:58   #531
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cześć dziewczynki

Dziś kolejny zwariowany dzień pracy, jak zwykle rozpierdzielony przez jakiś nieplanowany wypadek. Dobrze że dniówka się skończyła.

Umówiłam się na pomiar balkonu i będę go osiatkowywać. Luśkę strasznie ciągnie na zewnątrz. Za tydzień też ma zaplanowany zabieg. Ja już to przeżywam.

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Basiu dziękuje za pamięć , rzadko tu zaglądam ale sentyment mam do tego miejsca ogromny i jak mam chwilę to lukne czasem, niestety brak mi wolnych chwil ...

Walcze z bankami , biurokracją i idiotami za biurkiem, na siebie nie mam już czasu, jem byle co i byle jak, nie ćiwcze bo kolana mam chore, zajadam nerwy słodkim ...
Fasolko zaglądaj do nas kiedy tylko możesz, kiedy tylko będziesz nas potrzebować... my tu jesteśmy, zawsze wysłuchamy, jakby co pamiętaj że jest klub. Ja nie potrafię sobie nawet wyobrazić co przeżywasz i współczuję że w takich chwilach trzeba walczyć ze znieczulicą ludzką i wszystkim wkoło, głównie z papierologią, która powinna być w takich sytuacjach zminimalizowana i wszystko powinno być na maxa uproszczone. Przytulam Cię mocno


Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Patrysinko zazdroszczę Pragi , ja podobnie jak Basia wybieram się do niej i wybrać nie mogę a daleko nie mam jakoś bardzo .

Basiu-no to super że szefu docenił zwiększone obowiązki , to teraz rozpusta zakupowa

U mnie jako tako.Zatoki zaatakowane, codziennie duży ból łba ale jakoś daję rady.W piątek kardiolog i jak mi nie przejdzie choć trochę to od razu do internisty pójdę po jakiś antybiotyk.Póki co jakoś się trzymam i chodzę do pracy .
Milenko no to musimy się razem tam wybrać

Docenił - lepiej późno niż wcale


Ty do lekarza wybierasz się jak ja - umówiłam się na piątek - ale chyba nie pójdę. Mnie już trochę przeszło - został mi tylko katar. Ty jednak się tam wybiesz i oczywiście daj znać co po wizycie u kardio.


Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Hejka

Ha udało mi się wczoraj ogarnąć szafę i zrobić resztę prania. Mam dwa worki ubrań do wyrzucenia i jeszcze dwa do przerobienia. Ok 40% ciuszków okazało się za duże
Gdybym tak wszystko zrobiła to nie mogłabym powiedziec że nie mam się w co ubrać, a tak to przynajmniej pretekst do zakupów jest

Dziś zaplanowałam prasowanie bo większość z letnich rzeczy wygląda jak psu z gardła wyjęta.

No to super.
Rozumiem że dostałaś premię bo to w końcu czas wypłat. Wydaj wszystko na siebie, zasługujesz na to.
No to wczoraj odrobiłaś się trochę. Zawsze to do przodu.

A każdy pretekst jest dobry by wybrać się na zakupy.

Tak dostałam premię ja wypłatę mam ostatniego, w tej drugiej firmie mają 10, bardzo by mi to pasowałoby gdyby było tak co miesiąc
Oczywiście kasę przeznaczę dla siebie - jakby mogło być inaczej


Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
My przynajmniej pojedziemy z morzem się pożegnać ...

Gadanie o diecie....to tylko dodatek do całości....nawet jak nie chudniemy....

Co do zlotu... to wszystko do dogadania....jak się zgramy bardziej z Olą i Patrysiną ...to kto wie,w grupie i Europę możemy zaliczać z pozostałymi
Ja to mam nadzieję pojechać nad morze się z nim witać nie żegnać

Ja się śmieję bo bliżej mam do Pragi niż nad morze - ale chętnie zie z Wami spotkam gdziekolwiek


Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Taka zwykła krzyżówka w czarno-białej gazecie

Idź po antybiotyk, ja już kończę leczenie, ale przed wizytą u lekarza dosłownie czułam się jak na kacu-gigancie tak mnie męczyło
Dobrze że już Ci przeszło. A jaka gra nie ważne - wygrana najważniejsza - to też możesz się teraz trochę rozpieścić

Miłego wieczoru
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując