Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - IV Faza diety dukana cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-12, 14:28   #533
patrysina
patrysina
 
Avatar patrysina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 518
Dot.: IV Faza diety dukana cz. III

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Zabieg przebiegł bardzo dobrze, nie miałam zrostów ani innych niespodzianek tylko PCO czyli drobniutkie pęcherzyki okalające jajniki, które blokowały cały prawidłowy cykl u mnie. Lekarze mi je ponakłuwali, coś tam powypalali także no naprawili mnie



Nie poddaję się, dziś 63,8 kg ale powiem szczerze, że nawet jak próbowałam zejść poniżej 63,3 to mi się nie udało. Ale najważniejsze, że organizm w jakiś sposób sobie tą wagę zanotował i się jej trzymam

Dziewczynki wygrałam 700 zł w krzyżówce
gratulacje!!!!

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Basiu dziękuje za pamięć , rzadko tu zaglądam ale sentyment mam do tego miejsca ogromny i jak mam chwilę to lukne czasem, niestety brak mi wolnych chwil by być z Wami jak kiedyś Sporo na mnie spadło i obowiązków i formalności i trudów życia , ludzie pytają jak sobie radze i czy ogarniam ...nie wiem czy ogarniam .........wstaje rano ubieram się i idę na pamięc do pracy do zajeć do dziecka, okropnie trudne są wieczory jak siąde w tej ciszy i płączę z żalu i że to takie cholera niesprawiedliwe !!!! bardzo ciężko to udźwignąć . Myślałam że z czasem będzie lepiej a to na odwrót - cierpie bardziej bo dociera do mnie że to faktycznie się stało. Echc

Walcze z bankami , biurokracją i idiotami za biurkiem, na siebie nie mam już czasu, jem byle co i byle jak, nie ćiwcze bo kolana mam chore, zajadam nerwy słodkim i tyje

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

co z Lyrcią ? bo nie wiedze tu jej wpisów
trzymaj się, z czasem będzie lepiej choć teraz pewnie trudno Ci w to uwierzyć, dużo zajęć ma ten plus że człowiek nie ma czasu myśleć wbrew pozorom dobrze że masz gonitwę zajęć
pamiętaj że tu jesteśmy jakbyś chciała pogadać, możesz na nas liczyć, a co do wagi nie jest teraz istotna ważniejsze byś jednak dbała o to co jesz bo chodzi o Twoje zdrowie a dla jednej małej istoty - Twojego dziecka jesteś najważniejsza na świecie.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem.

Skończyłam prasowanie i jeszcze dopadłam się do moich storczyków. Cześć wymagała przesadzenia a cześć rozsadzenia. Bałagan tylko się powiększył bo korę rozsypałam na dywanie
Jutro musze dokupić doniczki bo mi zabrakło trzech sztuk. Skończe przesadzanie i w końcu bede mogła zabrać się za właściwe porzadkowanie pomieszczeń
Na dziś mam dość.
Co by tu sobie zrobić na jutro do jedzenia??




A ja wciąz licze na to ze jeszcze się tu zjawi i napisze do nas co u niej słychac, choć w kilku słowach raz w tygodniu.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------



W grupie zawsze łatwiej coś zorganizować.
A jak grupa zgrana to i świat można zwiedzać.
widzę że wulkan energii z Ciebie, a u mnie tyle do zrobienia jak Cię tak czytam to aż mi się chce wziąść za te moje zaległości w mieszkaniu

dziewczyny już za niecały miesiąc się widzimy

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez barbra66 Pokaż wiadomość
Hej Kochane....

Fitness zaliczony,płyny dzisiaj też fajnie wciągam...z wiosną woda bardziej smakuje.... ale waga jak zaklęta i tak

Dzisiaj na zakupach nabyłam 3 t-shirty na lato.....tak że na wakacyjny zlot jestem właściwie gotowa Przy okazji ślubu na który jestem zaproszona z końcem maja zrobię ład na głowie i może na hebrydy się skuszę,nawet fajny wzór z kotkiem sobie upatrzyłam .

Fajnie że sie rozpisałyście....już Was nadrabiam ....po kolei .

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------



Jeszcze nie byłam w Pradze....a tyle o niej słyszałam,fajnie że wypadzik sie udał.... na nasz też czekam z tęsknotą już

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------



Już mi się pragnie.... by mieć tak poukładane menu w głowie,żeby bez konkretnej diety chociaż mini spadki były

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------


Boziu....to jeszcze tak wygrywać można
Gratulacje oczywiście

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------


Basiu.... w obecnych czasach szczęśliwa miłość ... to prawie jak wygrana w Lotto
co do Lyrci nie wiadomo może ma jakieś swoje powody że się tu u Nas nie pojawia a może brakuje jej czasu na forum

co do porównania miłości do wygrania w lotto coś w tym jest choć nie do końca, ja wierze w przeznaczenie że nic nie dzieje się bez powodu, czasami nasza wielka miłość jest tuż obok a jakoś nam razem nie po drodze ...... ludzie się mijają
patrysina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując