Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-13, 12:14   #2927
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VII

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ja do ćwiczeń mogę mieć swój numer, ale jesli biegam, lubię pół numeru do całego numeru większe.
Myślę, ze nic nie szwankuje, raczej to zalando, bo ich porady odn. rozmiaru nie zawsze są trafne, co da się zauważyć po komentarzach

Ubierz, poskacz, ja zawsze tak robię

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------




O to ja też tak w sumie mam Nie poluję, nie kupuję, ale jak się trafi coś ekstra, to przeciez się nie liczy
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Niee, to żaden znak Zalando wiele razy zamieszcza info, że trzeba coś brać większe czy mniejsze i często można się "zdziwić" jak się posłucha tej "cennej" rady

Tak właśnie jest.
zdecydowałam - za duże - właśnie wróciłam z zajęć i zaczęłam analizować połozenie stopy w moich obecnych butach i jednak mam za dużo miejsca z przodu - powinnam mieć mniejsze
ale oglądając buty na zalando, znalazłam sobie nowe chciejstwo
ale nic trzymam się - próbuje zapomnieć tym bardziej, że na YT pełno filmów o hitach 2018 więc pewnie coś kosmetycznego trzeba będzie kupić

znalazłam tez fajne buty SeeByChloe, ale na szczęście w wybranym kolorze nie ma rozmiaru
https://www.zalando.pl/see-by-chloe-...1s007-g11.html
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując