Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-01, 08:19   #25
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami + offtopy, część 2.:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie do końca na temat ale ja mam tak, że nawet jeśli coś mi się bardzo podoba a koleżanka to kupi pierwsza to ja już nie kupię I wkurzam się bo mi się dana rzecz podoba ale nie chciałam, żeby ona miała to samo.
Tak samo nie lubię ubrań z sieciówek bo nie chcę wyglądać jak co trzecia dziewczyna na mieście i ubieram się głównie w lumpkach bo można znaleźć tam rzeczy jedyne w swoim rodzaju, których nikt inny nie będzie miał
A jak coś jest w danym momencie modne to z automatu mi się nie podoba
Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Ja niestety mam tak, że zazwyczaj gdy cały świat czymś żyje, to ja już wiem, że ja w danym momencie tego nie spróbuję/nie przetestuję/nie obejrzę. Przykładem może tu być Gra o Tron czy robienie sobie hybryd.
A mnie to, ze na cos jest boom i wszyscy to ogladaja/kupuja/nosza kompletnie nie rusza Ich sprawa, nie moja.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A to już jest dla mnie dziwne, można wiele fajnych rzeczy przegapić. Wybacz, ale takie trochę robienie z siebie "jestem taka ponad wszystkim".
Tez to troche tak widze.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Siostro!
Lumpeksy,moja miłość w moim mieście mam chyba tam kartę VIP
Nic mnie tak nie odstresowuje, jak grzebanie w tych szmatach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie odstresowuje kupowanie online

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mi kolezanka ksiazke podrzucila, nie pamietam czy ekranizacja byla niedlugo potem, ale chyba tak. W kazdym razie mam taka wade, ze jak juz zaczne czytac ksiazke to musze ja skonczyc, bo inaczej ziemia sie rozstapi i ognie piekielne mnie pochlona. Wiec przeczytalam od dechy do dechy chociaz grafomanskie to bylo i do tego dlugie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojezu, przeczytalam z ciekawosci pierwsza czesc ladnych pare lat temu i to byla jedna z najgorszych ksiazek, jakie kiedykolwiek czytalam, do tego na podstawie cytatow z internetow stwierdzam, ze polskie tlumaczenie jest jeszcze duzo DUZO gorsze
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując