Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-21, 12:12   #1851
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: NETFLIX - seriale, filmy i programy warte polecenia

Cytat:
Napisane przez Klaudia_24 Pokaż wiadomość
Ja już jestem po 5 odc nowego sezonu The Crown i nie mogę się przekonać do tej nowej obsady. Nie podoba mi się nowa Elżbieta, Filip i Małgorzata. Wszystkie te trzy "postacie" są zdecydowanie za "stare". Między 2 a 3 sezonem jest nie wielka różnica czasowa (3 lata miedzy ostatnim odc 2 sezonu i pierwszym 3 sezonu) a aktorów wymienili na średnio o 10-15 lat starszych. Spokojnie jeszcze ten sezon mogli nagrać z Claire Foy, Matt Smith i Vanessą Kirby. Poza tym to na szczęście serial dalej jest na bardzo dobry .
Tak, przesadzili z tym postarzaniem postaci. Wyglądają, jakby między 2 a 3 sezonem 2 wojny przeżyli. Koleżanka dała mi nadzieję, że od 3-4 odcinka fabuła nieco ciekawsza, więc dzisiaj zrobię drugie podejście, ale jak na razie tak sobie.


Za to zakochałam się w programie Najlepszy projektant wnętrz. Mega z powodu świetnego prowadzącego, który zdaje się jest również historykiem architektury i podrzuca sporo ciekawostek o danym miejscu. Poza tym profesjonalni, wyważeni sędziowie. Zero sensacji (nie ma jakichś rzewnych historyjek w stylu "mam chorom córke", jak to była w innych programach), dużo ciekawostek i na ogół wygrywa osoba, która widać, że naprawdę miała najciekawszy projekt. Nawet mój TŻ ogląda i obstawia, kto wygra.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora