Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Może ktoś doradzi młodej mężatce coś na wiosne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-16, 14:52   #13
Rotkeh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 28
Metamorfoza młodej mamy

Witajcie drogie Wizażanki zwracam się do Was z gorącą prośbą.
W marcu urodziłam córeczkę i pragnę zacząć nowy rozdział swojego życia.Chciałabym żebyście mi doradziły jakąś fryzurę i ogólnie.Chciałabym się poczuć sexy.
Poniżej kilka info odnośnie mojego typu kolorystycznego - którego nie potrafię sama określić.
Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor zielony taki mieniącytzn. są plamki . Tęczówka ma ciemniejszą obwódkę.Brwi i rzęsy jest raczej średnia ale bardziej widoczna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera ma odcień chyba oliwkowy wpada raczej w róż . Rumienie się
chyba bardziej na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Włosy taki mysi kolor sa przebłyski złote

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
różowe jasne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
czernie, granaty, szarości oraz biel, niebieski, ciemny fiolet
nie lubie jasnych pastelowych filetów,morskiego

Podobają mi się krótkie fyzurki ale mam kręcone włosy i trochę się ich boje.
Będę wdzięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg majczerwieclipiecsierpien 126.jpg (83,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majczerwieclipiecsierpien 053.jpg (129,5 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg majczerwieclipiecsierpien 022.jpg (257,4 KB, 99 załadowań)
Rotkeh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując