Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-23, 12:05   #10
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: Co na lato zamiast podkładu? Cera tłusta

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie odstaw mydło siarkowe! Ono mocno wyszusza cerę a ta jeszcze bardziej się świeci. Powinnaś używać delikatnych żeli do mycia twarzy, później przetrzyj twarz tonikiem a następnie nałóż nawilżający krem. Tłustą cerę też trzeba nawilżać a zobaczysz, że się odwdzięczy.

Podkład zamień na mineralny. Trochę zachodu i pieniędzy kosztuje znalezienie swojego ideału ale naprawdę warto. Można regulować stopień krycia w zależności od aktualnych potrzeb cery. Buzia wygląda naturalnie i zdrowo. A dodatkowo minerały "leczą" cerę.
Do matowienia polecam puder babmbusowy do kupienia na Biochemi Urodu. A przede wszystkim znajdź chwilę czasu i poczytaj wizaż. To naprawdę skarbnica wiedzy

A wiem co mówię bo całe życie walczę z tłustą cerą skłonną do niespodzianek i przebarwień. Ale za to później będziemy miały zmarszczki, więc nie ma tego złego...
Dobrze mówi, polać jej Choć sama nie jestem fanką minerałów, to wiele dziewczyn sobie chwali
Cytat:
Napisane przez kasiazawadzka1979 Pokaż wiadomość
Po pierwsze używaj nawilżającego mydła - dla mnie najlepsze jest DOVE ale to zwykłe bez żadnych drapiących drobinek.
Raczej po pierwsze odstaw mydło. Wszystkie twoje kosmatyki są matujące i zapewne przesuszasz sobie skórę, przez co ta wydziela większe ilości sebum.
Polecam ci wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164956
Oraz blog dziewczyny właśnie z tego wątku (mam nadzieję, że się nie pogniewa) Ja osobiście nabyłam mydło Alepp po przeczytaniu tego wpisu i je pokochałam
http://zapuszczanie-wlosow.blogspot....ic-na-eko.html
Ja kiedyś też używałam jedynie matujących kosmetyków. Cerę miałam koszmarną. Teraz stawiam na nawilżanie (choć i tak ktoś mi kiedyś na wizażu zarzucił za mało nawilżania ale staram się) i jest o wiele lepiej. Poczytaj wątek, można tam znaleźć na prawdę wiele przydatnych porad i dopasować sobie pielęgnację
__________________
20.05.2017 ŚLUBUJEMY
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując