Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem nieszczęśliwa w małżeństwie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-12, 21:56   #90
Salldin
Raczkowanie
 
Avatar Salldin
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 182
Dot.: Jestem nieszczęśliwa w małżeństwie

Cytat:
Napisane przez Dziubka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o marudzenie, miałam tak samo. Ja byłam bardzo często niezadowolona i narzekałam, ale autentycznie tak jak Ty miałam ku temu powody. On z kolei twierdził, że moja skwaszona mina go zniechęca do czegokolwiek, tylko wiesz co to jest takie błędne koło bo nawet kiedy na jakiś czas przestałam narzekać to on wcale nie dawał mi żadnych powodów do tego, żeby go chwalić i w pewnym momencie nagromadzało się tyle frustracji, że znowu wybuchałam ze swoim żalem i pretensjami. Wniosek z tego jest prosty, że zmiany muszą się zacząć nie od osoby marudzącej tylko tej, która to narzekanie powoduje. Pozdrawiam i powodzenia życzę
Ja tez tak mialam. Mialam powody do marudzenia, powody powtarzalne, ciagle o to samo, mowilam, tlumaczylam i jak grochem o sciane. A powody byly powazne, tak jak tutaj (chociaz inne), nie bylo zmian, poglebialy sie, nie bylo powodow do radosci - odeszlam.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiabasia23 Pokaż wiadomość
Masz w duzym stopniu racje, tylko ja to juz zauwazylam w moich innych relacjach (przyjacielsko damsko-damskich), ze ludzie ciagle narzekajacy to wampiry energetyczne i odbieraja calkowita chec do dzialania. A ja od kiedy pamietam (no, oprocz poczatkow zwiazku kiedy wszystko jest cudownie) zawsze narzekalam. To samo w relacjach rodzinnych, tez ciagle narzekanie na mojej strony. Dlatego chce sie przekonac czy to cos zmieni.
Ale Kochana, jezeli maz bedzie dawal Tobie powody do marudzenia to bedziesz marudzila. Nawet jak sie mocno w sobie zaprzesz to wkoncu to pusci i bedzie wybuch tlumionych emocji.
Wampiry energetyczne to ludzie, ktorzy wiecznie i na wszytko narzekaja, mialam taka kumpele, podziekowalam jej za znajomosc...Tylko Ty tutaj podajesz konkretne powody marudzenia.
Najpierw trzeba zlikwidowac powody marudzenia a potem zobaczysz czy jestes faktycznie takim wampirem energetycznym, z drugiej strony pomarudzic kazdy czasem moze, no nie?
Salldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując