Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-29, 11:31   #1369
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez poetyka Pokaż wiadomość
Chorowitku, ja też wzięłam trzy czy cztery tury Xifaxanu. Zniknęło przelewanie w jelitach a jak brałam za pierwszym razem to unormowały się biegunki. Niestety kolejne dawki nie przynosiły już pożądanego efektu. Tak jakby organizm się przyzwyczaił. Dałam więc sobie spokój, chociaż mam jeszcze chyba ze cztery opakowania tego leku. Na zapach chyba nie miał wpływu. Z resztą ja nie jestem tego w stanie określić sama.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

move95 my sami nie jesteśmy w stanie sobie pomóc a co dopiero Tobie, nie mamy patentu na tę chorobę
No właśnie my same nie możemy tego określić..Ja po xifaxanie dostałam dodatkowo grzybice pochwy tradycyjnie po antybiotyku, a gastrolog kłócił się z e mną, ze nie możliwe...ginekolog, potwierdził, ze tak to po antybiotyku i na kolejne dawki dał mi osłonowo clotrimazolum, co pomogło. Gastrologa muszę zmienić, bo ma zadziwiająco niską wiedzę, nawet ginekolog się dziwił, ze nie robi mi posiewu kału..aby sprawdzić jakie bakterie, tylko daje w ciemno Xifaxan...planowałam od kwietnia zakupić produkty firmy Duolife, ale przełożę to na maj, bo teraz święta i wiele innych wydatków... nie poddaje się, szukam dalej..
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując