Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-04, 13:53   #23
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Przywiązałam się do tych naszych króliczków, są u nas od maleńkości, na początku mieszkały z nami w domu i karmiłam je strzykawką. Myślałam, że nie pozwolę ich zabić. Ale już coraz trudniej jest mi się nimi zajmować, no i nie mamy warunków żeby je przez zimę przetrzymać. W końcu dojrzałam do decyzji, że taki a nie inny jest króliczy los, bo prędzej czy później i tak by zdechły.
Dobrze że kotów i psów nie jem bo też mam coraz mniej czasu na nie[emoji1787][emoji1787] ale tak kiedyś gadaliśmy że lepiej że są grube to w razie czego będzie co jeść [emoji41][emoji1787]


Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
To mi kiedys moja psica zajaca złapała na polu. Taka dumna była z siebie. Na szczescie tak delikatnie go czapnela ze jak krzyknęłam zostaw to zajac zdarzył uciec . Dzieki Bogu ńie było ofiar! Bo gdyby mi kiedys cos upolowała na prawdę to bym sie popłakała. Wiem ze to prawa natury i tak jest ale jakos nie umiem sobie wyobrazic jak moj pies zabija inne zwierze. Chociaz ostatnio żabę zgryzla za mocno w naszym ogrodzie . Wczesniej jedna miała juz w pysku za nogę także Tz złapał w słoiki ja odwiózł do rzeki koło domu.
Zab nie lubie a juz szczególnie w moim ogrodzie także nawet nie miałam jej tego za zle... ja nie widziałam, Tz mówił ze tej drugiej juz sie ne poszczęściło...
Żaby w ogródku są super pożyteczne. Zjadają te wielkie wstrętne czarne ślimaki i inne szkodniki. Nie wyganiaj ich upraw ci nie zjedzą [emoji4]
Dziś będę piekła drugi raz ten chlebek co ostatnio ale ponieważ zakwas rośnie jak szalony to bez drożdzy na samym zakwasie spróbuje. Ma już 9 dni...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora