Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plusy i minusy posiadania dzieci... lub ich braku :P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-29, 18:48   #259
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Plusy i minusy posiadania dzieci... lub ich braku :P

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87210704]Ok, rozumiem, ale to wcale nie daje pewności, że potem dziecko tego brokuła będzie chciało jeść.
(to już nie personalnie do Ciebie) :
Ja jadłam wszystko, rozszerzałam dietę książkowo, a mam zonka. I jeszcze a propos tego oceniania, o którym pisałam wcześniej - to jest jeden z takich bardziej newralgicznych tematów, bo często matki, których dzieci jedzą wszystko albo i niematki uwielbiają sypać złotymi radami albo myślami właśnie w stylu: moje dziecko je wszystko. NO ALE JA rozszerzałam dietę od warzyw.
No tak, bo ja od mamby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Haha, dobre

Ja znam dzieci, które jedzą tylko 2 rzeczy, no i oczywiście słodycze, druga, druga tak samo, tylko 2 rzeczy i oczywiście słodycze, z owoców tylko takie w słoiku dla niemowląt, a to kilkulatka. Później okazało się, że ich mama sprawdza jadłospis w przedszkolu i jak nie ma tego czego dziecko lubi to niesie swoje. Dla mnie to już za dużo. Co innego nie lubić czegoś a co innego jechać praktycznie na tym samym cały czas. Najdziwniejsze jest to, że obie wyglądają raczej zdrowo i nie chorują zbytnio.

Ja tak jak pisałam zauważyłam, że jak przestałam się nad nimi trząść to więcej próbują, a może są starsze. Nie artykułują jeszcze potrzeb co by chciały na obiad, ale jak jesteśmy w sklepie i chcą jakąś rzecz, która jest zdrowa to kupujemy bez namysłu. Raz tylko zażyczyły sobie spaghetti.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując