Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dysplazja małego stopnia - CIN I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-24, 21:59   #400
sassszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 22
Dot.: Dysplazja małego stopnia - CIN I

Nie było mnie kilka dni ale już odpisuje Kejti u mnie na badaniach też był taki opis więc zrobiłam testy hpv, w związku ze wyszedł wynik pozytywny okazała się neoplazja sródnabłonkowa LSIL. Lekarz kazał czekać rok na kolejny test, będę gdzieś robić pod koniec roku. Ale między czasie miałam cytologie po 2-3 mies od tej pierwszej, wynik wyszedł taki sam więc zostałam skierowana na kolposkopie. Okazało się że nie jest aż tak źle i miałam kolejna robić na dniach ale potrzebna była cytologia najpierw, a tu takie miłe zaskoczenie. Odp na twoje pytanie ja test na hpv zrobiłam odrazu po pierwszej złej cytologii tak mi lekarz zaradzala, później czekanie na drugą cyto, między czasie globulki, po kolejnej cyto kolposkopia, później inna ginekolog globulki i na kontrolnej wizycie popilocare po miesięcznym stosowaniu popilo kolejna cytologia. Na wirusa mogła byś sb zrobić teraz badanie tylko trzeba mieć z dzień przerwy od popilo żeby próbka była prawidłowa. W takim razie może zakończ ta 3 tyg kuracje i wybierz się po miesiączce.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Chciałam was dziewczyny jeszcze zapytać czy coś wiecie o leczeniu nadżerki lekiem solcogyn?
sassszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując