Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-21, 17:30   #1994
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
U mnie dzis tez misz masz. Pierwsze w sezonie szparagi (koooocham ! ) , camembert w panierce z zurawina, krokiety ziemniaczane (by dziecko mialo co jesc ) oraz mizeria bo te krokiety to same mi nie wchodzily [emoji28]
Ja tez uwielbiam szparagi, ale czekam, aż trochę potanieją Obiad świetny, zjadłabym taki

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość

U mnie dzis standardowo Nachos. Słuchajcie totalnie nigdy mnie to nie interesowało ale od kiedy tutaj mieszkamy robie to regularnie. Ciepłe Nachos sa tak chrupiące i delikatne. Z miesem mielonym.
Jak z meksykańskiej restauracji

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Tak i ja już chyba pozostanę przy tym podgotowywaniu. Dodatkowo przy wersji z serem, dzięki temu że były ciepłe to ten ser zlepił dwa plastry i wszystko się bezproblemowo trzymało
Mam nadzieję, że niedługo uda Ci się kupić, ja już czekam na warzywny sezon (zwłaszcza na szparagi w innej cenie niż 18 zł. za pęczek ).
Dziś mi się udało kupić kalarepki I robiłam Twoje kotleciki. Tak jak pisałaś ostatnio, obgotowałam tak około 10 minut (następnym razem pokroję w cieńsze plastry) i smażyłam w panierce, ale bez sera. Podawałam z dipem czosnkowym i pomidorkami koktajlowymi i szczypiorkiem. Fajna odmiana

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz jadłam pizzę z dynią, była tam pieczona dynia, ser pleśniowy, orzechy włoskie i rukola, pychota!
Ciekawe połączenie

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość

A dziś od rana tata z ekipą na kawie więc upiekłam babeczki kawowe z bitą śmietaną.
Potem był obiad - smażony kurczak, brązowy bulgur z groszkiem, cytryną i miętą i szparagi smażone na maśle z migdałami i serem. Tylko, że szparagi były okrutnie rozlazłe, praktycznie puree
TŻ zastępuje w pracy kolegę, ogólnie ma ciężkie dni teraz no i wczoraj zarzekał się, że na dziś w ogóle mam go nie brać pod uwagę przy obiedzie bo wróci bardzo późno.
Ale jakieś tam spotkanie odwołano w ostatniej chwili, więc TŻ zamiast być później był wcześniej - wszedł do domu dokładnie w momencie kiedy szparagi na parze były prawie gotowe. Więc zanim na szybko rozmroziłam jeszcze jedną pierś z kurczaka to rozgotowały się na amen
Kaszy akurat miałam dosyć na 2 osoby bo nadmiar chciałam dodać sobie do sałatki z tuńczykiem do pracy, ale trudno
Wszystko bardzo smaczne. Jak robiłaś muffinki?
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora