Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-21, 17:41   #1997
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Korzystam z tego przepisu https://kulinarni.tvn.pl/przepisy/pr...akiem,190.html tylko szpinak doprawiam po swojemu

A dziś od rana tata z ekipą na kawie więc upiekłam babeczki kawowe z bitą śmietaną.
Potem był obiad - smażony kurczak, brązowy bulgur z groszkiem, cytryną i miętą i szparagi smażone na maśle z migdałami i serem. Tylko, że szparagi były okrutnie rozlazłe, praktycznie puree
TŻ zastępuje w pracy kolegę, ogólnie ma ciężkie dni teraz no i wczoraj zarzekał się, że na dziś w ogóle mam go nie brać pod uwagę przy obiedzie bo wróci bardzo późno.
Ale jakieś tam spotkanie odwołano w ostatniej chwili, więc TŻ zamiast być później był wcześniej - wszedł do domu dokładnie w momencie kiedy szparagi na parze były prawie gotowe. Więc zanim na szybko rozmroziłam jeszcze jedną pierś z kurczaka to rozgotowały się na amen
Kaszy akurat miałam dosyć na 2 osoby bo nadmiar chciałam dodać sobie do sałatki z tuńczykiem do pracy, ale trudno
Cuda a tunczych chodzi za mna od 4 miesiecy . Oj jade jutro na zakupy to robie Twoja sałatkę. Tylko musze okolice jeszcze poznać okładanie...
To hummus tam jest czy jakies puree???
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora