Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-10, 09:04   #92
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Szukam przyjaciółki, ale nie takiej internetowej, takiej prawdziwej :)

Oj dziewczynki dużo was się tu już zebrało U mnie też z przyjaźniami kiepściutko, jedna przyjaciółka (taka od podstawówki) poszła do innej klasy w liceum i troche jakby mnie olała bo niby gadamy czasami w szkole ale ona nigdy nie ma dla mnie czasu bo tu szkoła muzyczna tam facet i jakoś tak... głupio...;/ a dziewczyny z którymi się przyjaźniłam zrobiły mi straszne świństwo, nazmyślały na mnie niestworzonych rzeczy (jedna z nich szczególnie) np. że zdradzam mojego faceta no i zerwałyśmy ze sobą kontakt, tzn ja zerwałam. A chodzimy ze sobą do klasy - mimo to nie odzywamy się do siebie. Na wakacjach poznałam też dziewczynę, ale nie odpowiada mi zbytnio ze względu na to że umawia się a chwilę przed spotkaniem zmienia plany i w sumie lubi wystawiać;/ ale oprócz tego to jest fajna ale... no właśnie... "ale";/

Ciężko znaleźć przyjaciółkę. I ciężko bez przyjaciółki. Chociaż mój TŻ sie stara bardzo mi zastąpić przyjaciółkę, ale jednak facet to facet. Nie rozumie pewnych rzeczy.

Ja jestem z okolic Wrocławia Przyjmiecie mnie?
Dodam jeszcze że bardzo chętnie popisze sms czy na gg z dziewczynami I również chętnie się spotkam

PS. Aha, mam 19 wiosenek:P
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58

Edytowane przez wkroplideszczu
Czas edycji: 2010-03-10 o 09:06 Powód: dopisek
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując