Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-23, 10:38   #15
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Cytat:
Napisane przez FieryRed Pokaż wiadomość
W poprzednim wątku ktoś pisał, że Maji się wypłukuje na rudo. Ja wolę na rudo niż na różowo, bo jakoś tak od małego mam awersję do różu i wolę mieć rude, niż różowe. I za każdym razem, jak mi się zaczyna farba spłukiwać jak próbuję jakiejś nowej to się tylko modlę, żeby nie było różowo
Właśnie w poprzednim wątku pisałam,że wolę na różowo,niż na rudo,ale zmieniłam właśnie zdanie Mam dosyć już tego,że moje włosy mają różowe podtony.Ostatnio farbowałam Allwaves 0.6 GP,ale bardzo szybko się wypłukała.Jednak jej niewątpliwym plusem jest to,że na wodzie 9% rozjaśniła mi tak mocno odrosty,że to jest magia Mam czarne naturalne włosy,a ona je rozjaśniła idealnie.

Następnym razem będę farbować tą samą farbą,ale chcę z 9% wody zrobić 6%.Wtedy być może będzie mi się trzymała dłużej?Nie chcę również niszczyć włosów,dlatego staram się jak najmniej w nie ingerować,no ale niestety czerwony wymaga poprawek...

Ostatnio kupiłam piankę Wats,ponieważ nie mogłam znaleźć Venity,w odcieniu Rubin i bardzo jestem zawiedziona.Ta pianka trzyma się gorzej niż Venita,w dodatku ma okropnie różowe podtony I jeszcze jest bardzo mało wydajna...
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując